Ordinační hodiny
  • Adresa: Na Bendovce 214/18, Praha 8
  • Telefon: +420 233 542 466 (záznamník)
mapa

Ordinace

Díky modernímu přístrojovému vybavení a dlouholeté praxi jsme schopni zabezpečit běžné rutinní zákroky, preventivní péči ale i náročné operace u starších, komplikovaných nebo akutních pacientů. Ač personálně, prostory i přístrojovým vybavením splňujeme požadavky „malé kliniky“, stále sami sebe řadíme do kategorie  „ordinace“ s filozofií, že je lepší být špičková ordinace, než průměrná klinika.

Máme velice prostou zásadu: „Vždy to udělej tak, jako by jsi to dělal svému vlastnímu zvířeti,“ takže s potěšením můžeme konstatovat, že i když operujeme i několik operací za den, počet případných pooperačních komplikací na našem pracovišti se počítá ve zlomcích promile. Další naší zásadou je:  „Chovej se k jiným tak, jako by jsi chtěl, aby se jiní chovali k tobě“.  Víme, jak nedostatkové a vzácné „zboží“ je váš čas a  tomto duchu se snažíme zkrátit vaše případné čekání v čekárně na opravdu nezbytné minimum.

IMG_4847

Již při vašem vstupu do čekárny nám o vaší přítomnosti řekne webkamerka, a proto rozléčeného pacienta si může vzít přímo lékař, který zahájil léčbu, u opakujících se vyzvedávání např. diet vám je vydáme obratem bez čekání.

Další výhodou našeho pracoviště je bezproblémové parkování, což v jinak přeplněné Praze zajisté oceníte při transportu do, nebo z ordinace v případě nemohoucího zvířete.

DCIM100MEDIA

Pro zájemce o alternativní medicínu úzce spolupracujeme s naší kolegyní, zkušenou  homeopatkou, která si vás v případě vašeho zájmu převezme do své péče.

Záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře a byli plně spokojeni s našimi službami a aby poměr poskytnutá služba versus cena byl nejlepší možný.

IMG_4911

© 2015 Veterinární ordinace Nagyovi - Praha 8 Bohnice. Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil: Prokop Design - tvorba www stránek